Ситуація з електропостачанням у Львівській області після російської ракетно-дронової атаки залишається складною. Мешканцям вимикають світло на 13-15 год на добу. Про це 8 грудня під час брифінгу повідомив технічний директор ПрАТ “Львівобленерго” Роман Іванців, пише Lviv.media.
У “Львівобленерго” кажуть, що енергетики працюють над відновленням електромереж, однак прогнозувати, коли світло подаватимуть на довше, наразі неможливо.
“Ситуація з електропостачанням на Львівщині є складна. Одномоментно у нас діє вимкнення від трьох до чотирьох черг. Ситуація повинна стабілізуватися. Я думаю, це мій такий оптимістичний прогноз, що ситуація має стабілізуватися. Ми повернемося до меншої кількості вимкнень, але графіки тривалістю одна черга будуть у нас тривати ще найближчий час”, — сказав Роман Іванців.
Він додав, що наразі тривалість відключень становить від 13 до 15 годин. Графіки погодинних вимкнень не змінювали — вони діють з осені до весни. Якщо ситуація погіршиться, “Львівобленерго” застосує додаткові черги, якщо покращиться — навпаки, частину черг не включатимуть.
