Переїхав собаку поблизу Львова та поїхав: правоохоронці встановлюють особу водія

Поліція встановлює особу водія, який переїхав двома колесами собаку поблизу Львова та поїхав з місця інциденту. Інформацію про випадок LVIV.MEDIA 9 січня підтвердила пресслужба поліції Львівської області. Також львівська волонтерська організація “Домівка врятованих тварин” опублікувала у своїх соцмережах відповідні відео. Як повідомив керівник організації Орест Залипський у коментарі для LVIV.MEDIA, тварину збили на території підприємства, яке розташоване за Сокільниками, неподалік Пустомит.

З опублікованих в соцмережах видно, що водій на сірому позашляховику спочатку переднім, а потім й заднім колесом переїхав собаку та попрямував далі. Тварина ще деякий час пролежала на дорозі, а згодом забилась у буду, звідки зоозахисники її витягнули та повезли до ветклініки на лікування.

Пресслужба поліції зазначила, що наразі вони вивчають опубліковані відеоматеріали та встановлюють особу водія. Також за попередніми даними відомо, що інцидент стався у четвер, 8 січня.